-->
Reference
Studenti TUL se o nás dozvídají rovnou z jejich webových stránek.

Studenti VŠTE mají na svých stránkách také přímý odkaz na stažení mobilní aplikace, jak pro Android tak pro iOS. Pokud už mají staženo, nebo s ním chtějí ještě chvíli počkat, můžou se také přesměrovat na naší webovou stránku a sledovat nabídky praxí zde.

Studneti strojní fakulty na VŠB-TU v Ostravě se k Registru praxí rovněž dostanou proklikem na tuto stránku. Zároveň se můžou z této stránky registrovat a začít tím rovnou využívat všechny výhody, které Registr praxí studentům nabízí.

Studenti Provozně ekonomické fakulty na Mendelově univerzitě v Brně se o nás dozvídají i ze svých webových stránek. Registr praxí jejím studentům pomáhá najít praxi v oboru skrze svou širokou nabídku.

Informační centrum pro mládež (ICM) je pracoviště, které poskytuje mladým lidem bezplatné informace mimo jiné i v oblasti vzdělávání v ČR a v zahraničí. Tito mladí lidé se tak dozvídají i o Registru praxí, jakožto cestě ke konkurenceschopnosti a kariérního růstu.

Nejen, že se studenti, zajímající se o obor chemie, o nás ze stránky Svazu chemického průmyslu ČR, dozví, ale rovnou uvidí výpis všech oborových nabídek, které máme v tomto oboru v Registru praxí aktuálně vystavené.

Svaz je jedinou profesní organizací svého oboru v České republice a my si moc vážíme jejich podpory.

Svaz sléváren České republiky je profesní a zaměstnavatelskou organizací sdružující slévárny, modelárny, obchodní organizace a školy s technickým zaměřením. Díky jejich podpoře se o nás dozvídají i jejich členové, lidé mající zájem o práci v tomto oboru aj. Mimo jiné se o nás zmínili i ve svém pravidelném časopise "Slévarenství" (Slévárenství 11-12/2018, str. 20.) - časopis k nalezení zde https://issuu.com/inasport/docs/slevarenstvi-na-web-final

Cílem HR news je inspirovat zajímavými články, rozhovory a tipy. Články pro HR kladou důraz na oblast náboru, propouštění, hodnocení, vzdělávání a motivace zaměstnanců. Vzhledem k našim společným zájmům, o nás napsali článek.

Rozhovor o Registru praxí a jeho přínosech pro společnost.

Registr praxí se stal součástí interaktivních tabulí Ámos vision. Nyní si proto studenti můžou praxi vyhledat již v prostorách školy. O interaktivnách tabulích Ámos vision a partnertsví s Registrem praxí se v článku rozepisuje i portál novinky.cz.

Menu