Zájem o Registr na iKariera VUT v Brně

Rádi bychom Vás informovali, že i na Veletrhu pracovních příležitostí iKARIÉRA 2016 při VUT v Brně jsme zaznamenali značný zájem firem o Registr praxí. Představíme Vám společnosti, které se bezprostředně po Veletrhu zaregistrovaly.

Codasip s.r.o., která se zaměřuje na poskytování IP a EDA nástrojů pro jednoduché prototypování a adaptaci aplikačně-specifických instrukčních procesorů.

Rodinná společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o., která má pobočky ve více než 35 zemích. Vyvíjí a vyrábí světelné a elektronické komponenty a systémy pro automobilový průmysl.

Stabilním partnerem na energetickém trhu v ČR je společnost E.ON Česká republika, s.r.o., která zákazníkům převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě dodává elektřinu, zemní plyn a poskytuje specializované energetické řešení.

 

A nyní firmy, které zároveň vypublikovaly i novou nabídku praxe:

Ryze česká firma s nadnárodním dosahem HOME CREDIT a.s., která patří k předním poskytovatelům spotřebitelského financování.

Firma Tieto Czech Support Services, s.r.o., která vyvíjí aplikace, spravuje IT infrastrukturu a pomocí jejich IT řešení udržuje firmy v chodu.

A jedna z předních firem v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě, společnost Unicorn a.s..

Menu